пн-пт 9:00-18:00 сб-нд
066-760-50-50 Всі дзвінки безкоштовні zakaz@abc-dieta.com.ua
  • Русский
  • Українська
  • English

Про компанію

Компанія «ABC-dieta» надає високоякісні продукти харчування для людей з успадкованими метаболічними порушеннями.

Компанія “ABC-dieta” в своєму асортименті продуктів містить виключно якісні продукти, створені європейськими виробниками. В даний час «ABC-dieta» активно розвивається в Україні для надання повного комплексу послуг – від ретельного вибору тільки кращих виробників до оперативної доставки свіжих органічних продуктів до столу кінцевого споживача.

Наша місія – поліпшення якості життя і здоров’я наших клієнтів шляхом надання їм найсвіжішої, найчистішою, найсмачнішою і найякіснішої їжі, і звичайно ж, відмінного обслуговування! У своїй роботі команда «ABC-dieta» керується строгими правилами і слід стандартам харчової етики, безпеки і прозорості на всіх етапах.

Наші цінності:

Гарантована якість. Ми відстежуємо весь шлях, який проходить продукт, перш ніж потрапити до Вас на стіл. Купуючи продукти в мережі магазинів «ABC-dieta», Ви можете бути впевнені в їхній якості.

Прозорість. Ми надамо Вам набагато більше інформації, ніж будь-який інший магазин. Ви можете подивитися сертифікати органічного якості та відповідності, дізнатися з якого регіону або від якого фермера поставляється Ваш продукт.

Довіра. Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Ми здійснюємо постійний моніторинг постачальників, щоб переконатися, що відповідаємо найвищим стандартам якості.